Вівторок, 17 жовтня 2017

Новини і події

Режим роботи

Понеділок - п'ятниця
з 09:00 до 20:00;
субота, неділя -
з 10:00 до 18:00.
Четверта п'ятниця
кожного місяця –
санітарний день
(бібліотека не обслуговує користувачів).

                                                                                                                          Прес-анонс

НАЦІОНАЛЬНА БІБЛІОТЕКА УКРАЇНИ

ІМЕНІ ЯРОСЛАВА МУДРОГО

 

Кіномистецька вітальня

 

Перегляд фільмів: «Вбивство Павла», 2017 (OCCRP/Слідство. Інфо),

«Київ – Лондон. From Ukraine With Cash» («СХЕМИ» ВИПУСК № 66)

 з підбірки «Журналістські розслідування»

 

Національна бібліотека України                                                           17 жовтня 2017 р.

імені Ярослава Мудрого                                                                          початок о 15:00

вул. Набережно-Хрещатицька, 1                                                           конференц-зал

тел.: 485–17–95

 

17 жовтня 2017 р. у Кіномистецькій вітальні відбудеться  перегляд документальних фільмів у рамках проекту «Артхаус Клуб» та фестивалю «Кіно проти корупції».

Загалом до програми фестивалю увійшли 5 європейських фільмів та підбірка журналістських розслідувань, що досліджують природу корупції – від неприкритого зловживання владою політиків та корпорацій до негучних побутових конфліктів. Фестиваль «Кіно проти корупції» має на меті показати знайому українцям проблему як загальнолюдське явище, з яким варто боротися.

«Вбивство Павла», 2017 (OCCRP/Слідство. Інфo). Тривалість: 50 хв. Автори: Дмитро Гнап, Анна Бабінець, Влад Лавров, Олена Логінова. Режисер: Метт Сарнецкі.

 У липні 2016 року відомий журналіст Павло Шеремет був убитий у центрі Києва – в його машині спрацював вибуховий пристрій. Команда журналістів з проекту «Слідство.Інфо» разом з колегами з міжнародної мережі OCCRP з перших годин працювали на місці подій. Результатом цієї роботи став документальний фільм, у якому автори розкривають нові деталі резонансного вбивства.

«Київ – Лондон. From Ukraine With Cash» («СХЕМИ» ВИПУСК № 66). Тривалість: 30 хв. Фільм Наталки Седлецької та Максима Савчука. Оператор: Борис Троценко. Режисер: Микола Ігнатов. Дизайнер: Максим Асика.

 Лондон – потужний фінансовий осередок. Сюди стікаються гроші з усього світу. Російські олігархи, китайські мільярдери, арабські шейхи – багатії купують тут нерухомість та залишаються інкогніто. Чому у Британії так легко відмити брудний капітал? Чому саме Лондон притягує корупціонерів? Та як у Британії опиняються українські гроші?  Журналісти «Радіо Свобода» Наталка Седлецька та Максим Савчук вирушили до британської столиці, щоб відшукати нерухомість політиків та олігархів, які заробили свої гроші в Україні та на українцях, але зберігають та витрачають їх тут, у Великій Британії. Програма «СХЕМИ. Корупція в деталях» – телевізійна програма журналістських розслідувань. Спільний проект Радіо Свободи і UA:Першого телеканалу.

Фестиваль «Кіно проти корупції» є частиною спільного проекту Goethe-Institut в Україні та Федерального агентства з громадянської освіти, що має назву Bestechend (Нездоланне).

Інформаційна підтримка: Transparency International Ukraine, Центр протидії корупції .

Медіапартнери: Espreso, Громадське радіо, Тиждень, oKino, КиевВласть, Хорошее кино, Детектор Медиа, Фраза.

Запрошуємо всіх охочих до перегляду! 

bigmir TOP100